Щорічна Міжнародна конференція IATEFL (International Association of Teachers of English as a Foreign Language) 2025, яка проходила в місті Единбург (Велика Британія), – це не лише можливість професійного зростання, але й платформа для обміну досвідом, встановлення нових академічних контактів та впровадження сучасних підходів до викладання англійської мови.

Доцент кафедри іноземних мов Уманського держаного педагогічного університету імені Павла Тичини Ольга Свиридюк взяла участь у даному заході.

Програма конференції вражала різноманіттям заходів: пленарні виступи, воркшопи, форумні дискусії, презентації, постерні сесії та виставка провідних видавництв і EdTech-компаній.

Серед цікавих і змістовних подій, у яких взяла участь доцент кафедри іноземних мов Ольга Свиридюк, варто відзначити такі сесії:

  • Plenary Session від Sara Mercer – «Compassion-based language education: the what, why and how»;
  • Ken Leckman – Forum: «Have we missed the boat?»;
  • Andreea-Katia Nechifor – Workshop: «Gamification of reading activities»;
  • Dan Thompson – Talk: «Bridging cultures: empowering international students as integrated scholars»;
  • Louisa Dunne & Daniella di Mambro – Presentation: Unlocking success: Inside the IELTS Writing assessment process;
  • Fleur Yerbury-Hodgson – Talk: Are you teaching HE students the skills they really need?

Особливо вражаючою була участь близько 100 українських освітян, які попри війну, змогли долучитися до конференції, поділитися власним досвідом та організувати низку заходів у межах програми. Українські педагоги презентували інноваційні підходи до навчання в умовах кризи, інтеграцію цифрових технологій та підтримку студентів у надзвичайно складних умовах.

Iryna Vozna, Valeriia Tsap: «Плани уроків з України: як ми продовжуємо працювати під вогнем» – доповідачі представили, як якісний продукт, технологічні інновації, підтримка вчителів, гнучкість та якість догляду можуть подолати навіть найекстремальніші обставини, що, безсумнівно, є актуальним та визначальним для тих, хто займається освітою в ширшому сенсі.

Участь у конференції дала можливість обмінятися досвідом, ознайомитися з новітніми практиками викладання англійської мови та встановити нові професійні контакти.

Пресцентр УДПУ